Renault Trafic
Renault Trafic (vm. 2020)
• Suomi-auto
• ALV-vähennyskelpoinen
• Merkkiliikkeen huoltokirja
• 360-kuvat: https://www.kupenauto.fi/auto/ykn-805/
• Ylläpitolaturi
• 2xPyörät
• 3-Pisteturvavyöt kaikilla paikoilla
• Niskatuet kaikilla paikoilla
• Kyynärtuki
• Kuljettajan istuimen korkeus ja ristiseläntuen säätö
• Ohjauspyörän korkeus- ja syvyyssäätö
• Mukiteline
• Ilmastointi + Raitisilmasuodatin
• Vakionopeussäädin ja nopeudenrajoitin
• ESC-ajovakauden hallintajärjestelmä
• Ajotietokone
• Eber-lisälämmitin kellosarjalla
• Peruutustutka
• Pysäköintikamera
• Sähkötoimiset lasinnostimet, kuljettajan puolella impulssikytkin
• 2xAirbag, Etumatkustajan turvatyynyn poiskytkentä
• Kuljettajan istuimen istuinlämmitys
• Sähkötoimiset ja lämmitettävät ulkopeilit
• Kauko-ohjattu keskuslukitus
• Soitin
• Peltiset takaovet, 180° aukeavat
• Bluetooth
• Vetokoukku
Ajoneuvon varusteet
- AjonvakautusjärjestelmäAjotietokoneBluetoothHuoltokirja: PaperinenIlmastointi: ManuaalinenKahdet renkaatKeskuslukitus: KaukosäätöinenOhjaustehostinPenkinlämmittimetPeruutuskamera: Kamera takanaPolttoaine- / akkukäyttöinen lisälämmitinPysäköintitutkaSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitTurvatyynytVakionopeudensäädin: PerinteinenVetokoukkuÄänentoistojärjestelmä
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Pakettiauto |
| Korimalli | Muu |
| Käyttövoima | Diesel |
| Vuosimalli | 2020 |
| Mittarilukema | 102000 km |
| Vetotapa | Etuveto |
| Teho | 88 kW |
| Huippunopeus | 165 km/h |
| Iskutilavuus | 2 cm3 |
| Keskikulutus | 7.6 l/100km |
| Akkukapasiteetti | 0 kWh |
| Co2-päästöt | 191 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 6/2020 |
| Edellinen katsastus | 6/2024 |
| Vetokyky jarruilla | 2000 kg |
| Vetokyky jarruitta | 750 kg |
| Kokonaismassa | 3050 kg |
| Omamassa | 1859 kg |
| Istumapaikat | 3 |
| Väri | Valkoinen |
| Rekisteritunnus | YKN-805 |
Jätä tarjouspyyntö
Lähetä yhteydenottopyyntö helposti lomakkeella, olemme sinuun pian yhteydessä!
Rahoitusesimerkki
Ota yhteyttä
Ma-Pe 10.00–18.00
La 10.00–15.00

