Ford Transit
Ford Transit (vm. 2019)
• Suomi-auto
• ALV-vähennyskelpoinen
• Merkkiliikkeen huoltokirja
• 2xPyörät
• Airbag
• Sumuvalot
• 3-Pisteturvavyöt kaikilla paikoilla
• Niskatuet kaikilla paikoilla
• Kyynärtuki kuljettajalle
• Kuljettajan istuimen korkeus ja ristiseläntuen säätö
• Nahkainen ohjauspyörä korkeus- ja syvyyssäädöllä
• Mukiteline
• Vakionopeudensäädin
• ESC-ajovakauden hallintajärjestelmä mäkilähtöavulla
• Ilmastointi
• Ajotietokone
• Parkkitutkat, anturit edessä ja takana
• Lämmitettävä tuulilasi
• Polttoainekäyttöinen lisälämmitin kellolaitteella ja kauko-ohjauksella
• Sähkösäätöiset ja lämmitettävät peilit
• Sähkötoimiset etusivuikkunat
• Kaukokeskuslukitus
• 270 astetta aukeavat takaovet
• Ford MyConnection Radio Bluetooth Handsfree-toiminnolla (englanninkielinen) ja USB-liitännällä, säätimet ohjauspyörässsä
Ajoneuvon varusteet
- AjonvakautusjärjestelmäAjotietokoneBluetoothHuoltokirja: SähköinenIlmastointi: ManuaalinenKahdet renkaatKeskuslukitus: KaukosäätöinenLämmitettävä tuulilasiOhjaustehostinPolttoaine- / akkukäyttöinen lisälämmitinPysäköintitutkaSumuvalotSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitTurvatyynytVakionopeudensäädin: PerinteinenÄänentoistojärjestelmä
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Pakettiauto |
| Korimalli | Muu |
| Käyttövoima | Diesel |
| Vuosimalli | 2019 |
| Mittarilukema | 73000 km |
| Vetotapa | Etuveto |
| Teho | 96 kW |
| Iskutilavuus | 2 cm3 |
| Keskikulutus | 6.9 l/100km |
| Kaupunkikulutus | 7.3 l/100km |
| Maantiekulutus | 6.7 l/100km |
| Akkukapasiteetti | 0 kWh |
| Co2-päästöt | 179 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 4/2019 |
| Edellinen katsastus | 4/2025 |
| Vetokyky jarruilla | 2750 kg |
| Vetokyky jarruitta | 750 kg |
| Kokonaismassa | 3500 kg |
| Omamassa | 2271 kg |
| Istumapaikat | 3 |
| Väri | Valkoinen |
| Rekisteritunnus | YLH-437 |
Jätä tarjouspyyntö
Lähetä yhteydenottopyyntö helposti lomakkeella, olemme sinuun pian yhteydessä!
Rahoitusesimerkki
Ota yhteyttä
Ma-Pe 10.00–18.00
La 10.00–15.00

