BMW X5
BMW X5 (vm. 2022)
• Suomi-auto
• ALV-vähennyskelpoinen
• Merkkiliikkeen huoltokirja, Viim. huolto 47tkm
• Neliveto
• Akun SOH 92,1% (Aviloo Flash)
• 360-kuvat: https://www.kupenauto.fi/auto/ylv-919/
• 2xPyörät, 2x19" Alumiinivanteet
• LED-ajovalot
• Vetokoukku; esiin taittuva
• 3-Pisteturvavyöt kaikilla paikoilla
• Ajovakaudenhallintajärjestelmä
• Niskatuet kaikilla paikoilla
• Kyynärtuki edessä ja takana
• Sähköikkunat
• Kattokaiteet
• Tavaratilan näkösuoja
• Kolmessa osassa kääntyvä takaselkänoja
• Nahkainen ohjauspyörä korkeus- ja syvyyssäädöllä
• Etuistuinten korkeussäätö
• Isofix, Mukiteline
• Automaattinen ilmastointi
• Vakionopeussäädin
• Nahkaverhoilu
• Valmius kuljettajaa avustaville toiminnoille (Aktiivinen vakionopeussäädin)
• Ajotietokone
• Bluetooth
• Hätäpuhelujärjestelmä
• Navigointijärjestelmä
• Ilma-alusta
• Kaistavahti
• Pysäköintietäisyyden valvonta (PDC), edessä ja takana
• Peruutuskamera
• 10xAirbag, Etumatkustajan turvatyynyn poiskytkentä
• Sähkökäyttöinen seisontatuuletin / lämmitin
• Istuinlämmitys edessä
• Kaukokeskuslukitus
• Urheiluistuimet edessä
• Etuistuinten sähkösäätö, kuljettajan istuin muistilla
• Digimittaristo
• Liikennemerkkien tunnistus
• Törmäysvaroitin
• Sähköisesti taitettavat ulkopeilit
• Sisäänrakennettu SIM-kortti ja Teleservices-järjestelmä
• Ajodynamiikkakytkin
• iDrive-ohjain keskikonsolissa ja 12,3" integroitu monitoiminäyttö
• Soitin, AppleCarPlay/AndroidAuto
• Takaluukun automatiikka (ylempi osa)
Ajoneuvon varusteet
- AjonvakautusjärjestelmäAjotietokoneAvaimeton käynnistysBluetoothHuoltokirja: SähköinenHybridiauton plug-in latauspistokeIlmastointi: AutomaattinenIsofix-valmiusKaadettavat takaistuimetKahdet renkaatKaistavahtiKeskuslukitus: KaukosäätöinenKevytmetallivanteetLED-ajovalotNahkaverhoiluNavigointijärjestelmäNopeusrajoitus -tunnistinOhjaustehostinPenkinlämmittimetPeruutuskamera: Kamera takanaPolttoaine- / akkukäyttöinen lisälämmitinPysäköintitutkaSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitSähkösäätöiset istuimet: MuistillaSähkötoiminen takaluukkuTurvatyynytTörmäysvaroitinUrheiluistuimetVakionopeudensäädin: PerinteinenVetokoukkuÄlypuhelimen integrointiÄänentoistojärjestelmä
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Maastoauto SUV |
| Käyttövoima | Hybridi (bensiini/sähkö) |
| Vuosimalli | 2022 |
| Mittarilukema | 47000 km |
| Vetotapa | Neliveto |
| Teho | 290 kW |
| Iskutilavuus | 3 cm3 |
| Toimintasäde | ~83 km |
| Akkukapasiteetti | 24 kWh |
| Co2-päästöt | 27 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 6/2022 |
| Edellinen katsastus | 6/2025 |
| Vetokyky jarruilla | 2700 kg |
| Vetokyky jarruitta | 750 kg |
| Kokonaismassa | 3150 kg |
| Omamassa | 2510 kg |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Musta |
| Rekisteritunnus | YLV-919 |
Jätä tarjouspyyntö
Lähetä yhteydenottopyyntö helposti lomakkeella, olemme sinuun pian yhteydessä!
Rahoitusesimerkki
Ota yhteyttä
Ma-Pe 10.00–18.00
La 10.00–15.00

