Volkswagen ID.5
Volkswagen ID.5 (vm. 2023)
• Suomi-auto
• ALV-vähennyskelpoinen
• Merkkiliikkeen huoltokirja
• Akun SOH 90,2%
• 360-Kuvat: https://www.kupenauto.fi/auto/yma-511/
• 2xPyörät, 2x 19" Alumiinivanteet
• Uudet kesärenkaat
• Vetokoukku; esiin taittuva
• 3-Pisteturvavyöt kaikilla paikoilla
• Niskatuet kaikilla paikoilla
• Kyynärtuki edessä
• Takaspoileri
• Tavaratilan näkösuoja
• Kahdessa osassa kääntyvä takaselkänoja
• Kuljettajan istuimen korkeussäätö
• Nahkainen ohjauspyörä korkeus- ja syvyyssäädöllä
• Isofix, Mukiteline
• Mukautuva vakionopeussäädin ACC ja ympäristönvalvontajärjestelmä Front Assist hätäjarrutustoiminnolla
• Ajonvakautus
• Navigointilaite Discover Pro
• LED-ajovalot
• Peruutuskamera
• Pysäköintiavustin Park Assist Plus
• Pysäköintitutkat edessä ja takana
• Lämmitettävä tuulilasi (ei vastuslankoja)
• Lämpöpumppu
• Täysautomaattinen ilmastointilaite Climatronic (2-alue)
• Liikennemerkkien tunnistus
• Kaistavahti
• Sähköisesti koria vasten taittuvat ulkopeili
• App-Connect älypuhelinliitäntä (langaton)
• Matkapuhelinvalmius Comfort. Ulkoinen antenninliitäntä ja langaton lataus
• Lämmitettävät etuistuimet
• Bluetooth
• Ajotietokone
• Sadetunnistin ja automaattisesti himmentyvä taustapeili
• Easy Access avaimeton lukitus
• Digitaalinen mittaristo
Ajoneuvon varusteet
- AjotietokoneAvaimeton käynnistysBluetoothHuoltokirja: SähköinenIlmastointi: AutomaattinenIsofix-valmiusKaadettavat takaistuimetKahdet renkaatKaistavahtiKeskuslukitus: AvaimetonKevytmetallivanteetLED-ajovalotLämmitettävä ohjauspyöräLämmitettävä tuulilasiNavigointijärjestelmäNopeusrajoitus -tunnistinPenkinlämmittimetPeruutuskamera: Kamera takanaPolttoaine- / akkukäyttöinen lisälämmitinPysäköintiavustinPysäköintitutkaSadetunnistinSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitTurvatyynytVakionopeudensäädin: MukautuvaVetokoukkuÄlypuhelimen integrointiÄänentoistojärjestelmä
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Maastoauto SUV |
| Käyttövoima | Sähkö |
| Vuosimalli | 2023 |
| Mittarilukema | 192000 km |
| Vetotapa | Takaveto |
| Teho | 128 kW |
| Toimintasäde | ~532 km |
| Akkukapasiteetti | 82 kWh |
| 1. käyttöönottopäivä | 5/2023 |
| Vetokyky jarruilla | 1000 kg |
| Vetokyky jarruitta | 750 kg |
| Kokonaismassa | 2650 kg |
| Omamassa | 2118 kg |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Harmaa |
| Rekisteritunnus | YMA-511 |
Jätä tarjouspyyntö
Lähetä yhteydenottopyyntö helposti lomakkeella, olemme sinuun pian yhteydessä!
Rahoitusesimerkki
Ota yhteyttä
Ma-Pe 10.00–18.00
La 10.00–15.00

