BMW 530
BMW 530 (vm. 2021)
Korkotarjous 1,99% Hyödynnä kampanjaetu ja hanki unelmiesi auto edullisella 1,99% korolla + Kulut.
Kampanja voimassa 15.04-15.05 Edellyttää hyväksytyn rahoituspäätöksen Santanderilta
Tähän autoon mahdollista ostaa lisäturva jopa kahdeksi vuodeksi.
Ota yhteyttä lisätietoja ja tarjousta varten Markus Aromaa 0500761501
Suomi-Auto
1-Omisteinen
Kesärenkaat Bridgestone BMW Alumiinivanteilla Pintaa 4,5mm
Talvirenkaat nastat Michelin Alumiinivanteilla Pintaa 7mm
Led-ajovalot
Bluetooth
Digimittaristo
App-connect
Nahkaverhoiltu urheiluistuimet
Navigointijärjestelmä
Sähkökäyttöinen vetokoukku
Sähkötoiminen takaluukku
Akkukäyttöinen lisälämmitin ajastimella ( Blow by heater )
Ambiente tunnelma sisävalaistus
Pysäköintikamera
Pysäköinti tutka takana ja edessä
Vakionopeudensäädin
Osittain sähkösäätöinen kuljettajan ja matkustajan istuin
Automaattinen ilmastointi
Liikennemerkin tunnistin
Törmäys varoitin
Avaimeton käynnistys
Start/Stop järjestelmä
Monitoimiohjauspyörä
Lämmitettävä ohjauspyörä
Sadetunnistin
Ajotietokone
Automaattisesti himmenevä taustapeili
Ajotapa valitsin
Isofix
Penkinlämmittimet
Led-päivä ajovalot
Sumuvalot
Tervetuloa valot
Saatto valot
Kiiltolistat
Sähkökäyttöiset ikkunat
Sähkökäyttöiset peilit
Kaukosäätöinen keskuslukitus
Nahkainen ohjauspyörä korkeus ja syvyys säädöllä
USB
Kuljettajan ja matkustajan istuimen korkeus ja ristiselän tuen säätö
Mukiteline
Kyynärtuki
Tarkista ilmoituksen tietojen paikkansapitävyys myyjältä.
Ajoneuvon varusteet
- AjonvakautusjärjestelmäAjotietokoneAvaimeton käynnistysBluetoothHuoltokirja: SähköinenHybridiauton plug-in latauspistokeHätäjarrutusavustinIlmastointi: AutomaattinenIsofix-valmiusKaadettavat takaistuimetKahdet renkaatKeskuslukitus: KaukosäätöinenKevytmetallivanteetKäynnistyksenestoLED-ajovalotLuistonestojärjestelmäLukkiutumattomat jarrut (ABS)Lämmitettävä ohjauspyöräMonitoimiohjauspyöräMäkilähtöavustinNahkaverhoiluNavigointijärjestelmäNopeusrajoitus -tunnistinOhjaustehostinPenkinlämmittimetPeruutuskamera: Kamera takanaPolttoaine- / akkukäyttöinen lisälämmitinPysäköintiavustinPysäköintitutkaRengaspainevalvonta -järjestelmäSadetunnistinSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitSähkösäätöiset istuimet: Ilman muistiaSähkötoiminen takaluukkuTurboTurvatyynytTörmäysvaroitinUrheiluistuimetVakionopeudensäädin: PerinteinenVarashälytinVetokoukkuÄänentoistojärjestelmä
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Farmari |
| Käyttövoima | Hybridi (bensiini/sähkö) |
| Vuosimalli | 2021 |
| Mittarilukema | 90000 km |
| Vetotapa | Neliveto |
| Teho | 215 kW |
| Huippunopeus | 225 km/h |
| Iskutilavuus | 2 cm3 |
| Toimintasäde | ~52 km |
| Akkukapasiteetti | 12 kWh |
| 1. käyttöönottopäivä | 5/2021 |
| Edellinen katsastus | 5/2025 |
| Vetokyky jarruilla | 2000 kg |
| Vetokyky jarruitta | 750 kg |
| Kokonaismassa | 2610 kg |
| Omamassa | 2035 kg |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Musta |
| Rekisteritunnus | YXK-849 |
Jätä tarjouspyyntö
Lähetä yhteydenottopyyntö helposti lomakkeella, olemme sinuun pian yhteydessä!
Rahoitusesimerkki
Ota yhteyttä
Ark. 10.00-18.00
La 10.00-15.00

