BMW 550
BMW 550 (vm. 2024)
Tähän autoon mahdollista ostaa lisäturva jopa kahdeksi vuodeksi.
Jatkotakuu 04.01.2027. Huolenpito sopimus 60tkm / 04.01.2027
Auton keula teipattu 3M Kivenisku suojateipillä.
M Sport Pro varustepaketti
M Carbon Fibre sisäsomistelistat
M Sport ajovalot Shadow Line
M Sport takaspoileri
M Sport turvavyöt
M Sport jarrut
Harman / Kardon äänentoistojärjestelmä
Sähköinen vetokoukku
Mukautuvat iskunvaimentimet -Professional
Driving assistant ajoavustin järjestelmä
Pysäköinti avustin
Connected package Professional
Automaattinen ilmastointi
Nahkaverhoiltu urheiluistuimet
Peruutuskamera
Pysäköinti tutkat edessä ja takana
Ajotapa valitsin
Penkinlämmittimet
Isofix
Ajoneuvon varusteet
- Adaptiiviset ajovalotAjonvakautusjärjestelmäAjotietokoneAudio-liitäntäAvaimeton käynnistysBluetoothHuoltokirja: SähköinenHybridiauton plug-in latauspistokeHätäjarrutusavustinIlmastointi: AutomaattinenIsofix-valmiusKaadettavat takaistuimetKaarrevalotKahdet renkaatKaistavahtiKeskuslukitus: AvaimetonKeskuslukitus: KaukosäätöinenKevytmetallivanteetKäynnistyksenestoLED-ajovalotLuistonestojärjestelmäLukkiutumattomat jarrut (ABS)MonitoimiohjauspyöräMäkilähtöavustinNahkaverhoiluNavigointijärjestelmäNopeusrajoitus -tunnistinOhjaustehostinPenkinlämmittimetPeruutuskamera: Kamera takanaPysäköintiavustinPysäköintitutkaRengaspainevalvonta -järjestelmäSadetunnistinSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitSähkösäätöiset istuimet: Ilman muistiaTurvatyynytTörmäysvaroitinUSBUrheiluistuimetVakionopeudensäädin: MukautuvaVetokoukkuÄlypuhelimen integrointiÄänentoistojärjestelmä
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Sedan |
| Käyttövoima | Hybridi (bensiini/sähkö) |
| Vuosimalli | 2024 |
| Mittarilukema | 25000 km |
| Vetotapa | Neliveto |
| Teho | 230 kW |
| Huippunopeus | 250 km/h |
| Iskutilavuus | 3 cm3 |
| Akkukapasiteetti | 0 kWh |
| 1. käyttöönottopäivä | 1/2024 |
| Vetokyky jarruilla | 2000 kg |
| Vetokyky jarruitta | 750 kg |
| Kokonaismassa | 2805 kg |
| Omamassa | 2230 kg |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Punainen |
| Rekisteritunnus | YXU-614 |
Jätä tarjouspyyntö
Lähetä yhteydenottopyyntö helposti lomakkeella, olemme sinuun pian yhteydessä!
Rahoitusesimerkki
Ota yhteyttä
Ark. 10.00-18.00
La 10.00-15.00

