Volvo XC70
Volvo XC70 (vm. 2008)
Auto myydään korjattavaksi! vikoja on Vetonivelet ääntää, sähköinen takaluukku toimii manuaalisesti ja tyhjäkäynti on epätasainen kylmäkäynnistyksessä.
Kesärenkaat 17" Volvon Alumiinivanteilla Pintaa 5mm
Talvirenkaat Nastat 17" Volvon Alumiinivanteilla Pintaa 6mm
Xenon-Ajovalot
Webasto Kaukosäätimellä (Toiminnasta ei varmuutta!)
Lasi kattoluukku
Bluetooth
Navigaattori
Sähkötoiminen takaluukku
Nahkasisusta
Sähkösäätöinen kuljettajan istuin 3-Muisti toiminnolla
Automaattinen ilmastointi
Vakionopeuden säädin
Monitoimi ohjauspyörä
Sadetunnistin
Ajotietokone
Isofix
Penkinlämmittimet
Sumuvalot
Kiiltolistat
Kattokaiteet
Sähkökäyttöiset ikkunat
Kaukosäätöinen keskuslukitus
Nahkainen ohjauspyörä korkeus ja syvyys säädöillä
AUX/USB
Mukiteline
Kyynärtuki edessä ja takana
Tavaratilan suojaverkko
Tarkista ilmoituksen tietojen paikkansapitävyys myyjältä.
Ajoneuvon varusteet
- AjonvakautusjärjestelmäAjotietokoneAudio-liitäntäBluetoothHuoltokirja: PaperinenHuoltokirja: SähköinenIlmastointi: AutomaattinenIsofix-valmiusKaadettavat takaistuimetKahdet renkaatKaton avausmekanismi: SähköinenKattoluukku: PanoraamaKeskuslukitus: AvaimellaKeskuslukitus: KaukosäätöinenKevytmetallivanteetKäynnistyksenestoLasikattoLuistonestojärjestelmäLukkiutumattomat jarrut (ABS)MonitoimiohjauspyöräNahkaverhoiluNavigointijärjestelmäOhjaustehostinPenkinlämmittimetPolttoaine- / akkukäyttöinen lisälämmitinSadetunnistinSumuvalotSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitSähkösäätöiset istuimet: MuistillaSähkötoiminen takaluukkuTavaratilan turvaverkkoTurboTurvatyynytUSBVakionopeudensäädin: PerinteinenVarashälytin
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Farmari |
| Käyttövoima | Diesel |
| Vuosimalli | 2008 |
| Mittarilukema | 506000 km |
| Vetotapa | Neliveto |
| Teho | 136 kW |
| Huippunopeus | 205 km/h |
| Iskutilavuus | 2.4 cm3 |
| Keskikulutus | 8.3 l/100km |
| Kaupunkikulutus | 10.5 l/100km |
| Maantiekulutus | 7 l/100km |
| Akkukapasiteetti | 0 kWh |
| Co2-päästöt | 219 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 1/2012 |
| Edellinen katsastus | 12/2025 |
| Vetokyky jarruilla | 2100 kg |
| Vetokyky jarruitta | 750 kg |
| Kokonaismassa | 2400 kg |
| Omamassa | 1821 kg |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Musta |
| Rekisteritunnus | ZNZ-790 |
Jätä tarjouspyyntö
Lähetä yhteydenottopyyntö helposti lomakkeella, olemme sinuun pian yhteydessä!
Rahoitusesimerkki
Ota yhteyttä
Ark. 10.00-18.00
La 10.00-15.00

