Audi A4 Allroad
Audi A4 Allroad (vm. 2022)
Suomi-auto
• Suomi-auto
• ALV-vähennyskelpoinen
• Merkkiliikkeen huoltokirja
• Neliveto
• 360-kuvat: https://www.kupenauto.fi/auto/zol-357/
• 2xPyörät, 2x18" Alumiinivanteet
• Pysäköintitutka edessä ja takana
• Vetokoukku; esiin taittuva
• 3-Pisteturvavyöt kaikilla paikoilla
• Ajovakaudenhallintajärjestelmä
• Niskatuet kaikilla paikoilla
• Kyynärtuki edessä ja takana
• Kattokaiteet
• 6xAirbag, Etumatkustajan airbagin poiskytkentä
• Tavaratilan näkösuoja
• Tavaraverkko
• Kolmessa osassa kääntyvä takaselkänoja
• Sähköikkunat
• Nahkainen ohjauspyörä korkeus- ja syvyyssäädöllä
• Etuistuinten korkeus- ja ristiseläntuen säätö
• Isofix, Mukiteline
• Automaatti-ilmastointi, 3-alueinen
• Audi adaptive cruise control-järjestelmä Stop&Go-toiminnolla & Audi active lane assist -aktiivinen kaistallapysymysvahti
• Metalliväri
• Alcantara/nahka -verhoilu
• Urheiluistuimet edessä, sis. sähkösäätöiset ristiseläntuet
• Bluetooth-Hands-free -liitäntä
• Polttoainetoiminen lisälämmitin kaukokäytöllä
• Avaimeton lukitus ja käynnistys
• Lämmitettävä ohjauspyörä
• Audi Drive Select -järjestelmä
• Progress-varustepaketti Sis. Audi adaptive cruise control-järjestelmä, Matrix LED -ajovalot, Audi virtuaalinen mittaristo plus, vetokoukku, seisontalämmitys- ja tuuletus kaukosäätimellä, automaattisesti himmentyvä taustapeili sekä etusivulasit äänieristelasia.
• Navigointi paketti Progress-varustepaketti yhteydessä
• 7" ajotietokone värinäytöllä
• Audi sound system
• Etäisyysvaroitin ja ruuhka-avustin
• Audi pre sense
• Takaluukun sähkötoiminen avaus-ja sulkutoiminto
• Hätäpuhelujärjestelmä
• AppleCarPlay/AndroidAuto
• Sähköisesti taitettavat ulkopeilit
• Tummennetut takasivulasit ja takalasi
• Lämmitettävät etuistuimet
Ajoneuvon varusteet
- AjonvakautusjärjestelmäAjotietokoneAvaimeton käynnistysBluetoothHuoltokirja: SähköinenIlmastointi: AutomaattinenIsofix-valmiusKahdet renkaatKaistavahtiKeskuslukitus: AvaimetonKevytmetallivanteetLED-ajovalotLämmitettävä ohjauspyöräNahkaverhoiluNavigointijärjestelmäOhjaustehostinPenkinlämmittimetPolttoaine- / akkukäyttöinen lisälämmitinPysäköintitutkaSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitSähkötoiminen takaluukkuTurvatyynytUrheiluistuimetVakionopeudensäädin: MukautuvaVetokoukkuÄlypuhelimen integrointiÄänentoistojärjestelmä
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Farmari |
| Käyttövoima | Diesel |
| Vuosimalli | 2022 |
| Mittarilukema | 93000 km |
| Vetotapa | Neliveto |
| Teho | 150 kW |
| Huippunopeus | 210 km/h |
| Iskutilavuus | 2 cm3 |
| Keskikulutus | 6.3 l/100km |
| Akkukapasiteetti | 0 kWh |
| Co2-päästöt | 153 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 6/2022 |
| Edellinen katsastus | 3/2026 |
| Vetokyky jarruilla | 1800 kg |
| Vetokyky jarruitta | 750 kg |
| Kokonaismassa | 2250 kg |
| Omamassa | 1720 kg |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Harmaa |
| Rekisteritunnus | ZOL-357 |
Jätä tarjouspyyntö
Lähetä yhteydenottopyyntö helposti lomakkeella, olemme sinuun pian yhteydessä!
Rahoitusesimerkki
Ota yhteyttä
Ma-Pe 10.00–18.00
La 10.00–15.00

