Volvo XC60
Volvo XC60 (vm. 2023)
Tähän autoon mahdollista ostaa lisäturva jopa kahdeksi vuodeksi.
1-Omisteinen Suomi-Auto
Viimeisin huolto 91tkm
Kesärenkaat Nokia pintaa 5mm 19" Volvon alumiinivanteilla
Talvirenkaat Michelin nastat pintaa 6mm 18'' Alumiinivanteilla
Metalliväri
Led-Ajovalot
Digimittaristo
Panorama
Puhelimen langatonlataus
Bluetooth
Navigaattori
Apple Car Play / Android Auto
Sähkökäyttöinen lisälämmitin ajastimella
Volvo on call
Sähköinen vetokoukku
Pysäköinti kamera
Pysäköinti tutka edessä ja takana
Mukautuva vakionopeudensäädin
Sähkötoiminen takaluukku
Nahkaverhoillut urheiluistuimet
Sähkösäätöiset istuimet 2-Musti toiminnolla
Automaattinen ilmastointi
BLIS
Kaistavahti
Pilot Assist
Liikennemerkin tunnistin
Avaimeton Avaus / Lukitus
Avaimeton Käynnistys
Monitoimiohjauspyörä
Lämmitettävä ohjauspyörä
Sadetunnistin
Ajotietokone
Automaattisesti himmenevä taustapeili
Isofix
Penkinlmmittimet
Sähkökäyttöiset ikkunat
Sähkökäyttöiset peilit
Sähköisesti koria vasten kääntyvät peilit
Kaukosäätöinen keskuslukitus
Nahkainen ohjauspyörä korkeus ja syvyys säädöllä
USB C
Mukiteline
Kyynärtuki edessä ja takana
Tarkista ilmoituksen tietojen paikkansapitävyys myyjältä.
Ajoneuvon varusteet
- AjonvakautusjärjestelmäAjotietokoneAudio-liitäntäAvaimeton käynnistysBluetoothHuoltokirja: PaperinenHybridiauton plug-in latauspistokeIlmastointi: AutomaattinenIsofix-valmiusKaadettavat takaistuimetKaarrevalotKahdet renkaatKaistavahtiKaton avausmekanismi: SähköinenKattoluukku: PanoraamaKatveavustinKeskuslukitus: AvaimetonKeskuslukitus: KaukosäätöinenKevytmetallivanteetKäynnistyksenestoLED-ajovalotLasikattoLuistonestojärjestelmäLukkiutumattomat jarrut (ABS)Lämmitettävä ohjauspyöräMonitoimiohjauspyöräNahkaverhoiluNavigointijärjestelmäNopeusrajoitus -tunnistinOhjaustehostinPenkinlämmittimetPeruutuskamera: Kamera takanaPolttoaine- / akkukäyttöinen lisälämmitinPysäköintitutkaRengaspainevalvonta -järjestelmäSadetunnistinSumuvalotSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitSähkösäätöiset istuimet: MuistillaSähkötoiminen takaluukkuTurboTurvatyynytUSBUrheiluistuimetVakionopeudensäädin: MukautuvaVarashälytinVetokoukkuÄlypuhelimen integrointi
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Maastoauto SUV |
| Käyttövoima | Hybridi (bensiini/sähkö) |
| Vuosimalli | 2023 |
| Mittarilukema | 93000 km |
| Vetotapa | Neliveto |
| Teho | 186 kW |
| Huippunopeus | 180 km/h |
| Iskutilavuus | 2 cm3 |
| Toimintasäde | ~77 km |
| Akkukapasiteetti | 18.8 kWh |
| 1. käyttöönottopäivä | 3/2023 |
| Vetokyky jarruilla | 2250 kg |
| Vetokyky jarruitta | 750 kg |
| Kokonaismassa | 2660 kg |
| Omamassa | 2150 kg |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Musta |
| Rekisteritunnus | ZOZ-347 |
Jätä tarjouspyyntö
Lähetä yhteydenottopyyntö helposti lomakkeella, olemme sinuun pian yhteydessä!
Rahoitusesimerkki
Ota yhteyttä
Ark. 10.00-18.00
La 10.00-15.00

