BMW X3
BMW X3 (vm. 2020)
Tähän autoon mahdollista ostaa lisäturva jopa kahdeksi vuodeksi.
Kesärenkaat Bridgestone 19" BMW Alumiinivanteilla
Talvirenkaat tulossa!
Hifi Äänentoistojärjestelmä
Led-Ajovalot
Sähkökäyttöinen lisälämmitin ajastimella ( Blow By Heater )
Digimittaristo
Ambient lightning
Langaton puhelimen latausalusta
Bluetooth
Navigaattori
App-Connect
Pysäköintitutka edessä ja takana
Vakionopeudensäädin
Sähkötoiminen takaluukku
Nahka / Kangas verhoiltu urheiluistuimet
Automaattinen ilmastointi
Törmäysvaroitin
Alamäkiavustin
Avaimeton käynnistys
Start/Stop järjestelmä
Monitoimiohjauspyörä
Sadetunnistin
Ajotietokone
Screen mirroring
Automaattisesti himmenevä taustapeili
Isofix
Penkinlämmittimet
Tervetuloa valot
Saatto valot
Kiiltolistat
Kattokaiteet
Sähkökäyttöiset ikkunat
Sähkökäyttöiset peilit
Sähköisesti koria vasten taittuvat peilit
Kaukosäätöinen keskuslukitus
Nahkainen ohjauspyörä korkeus ja syvyys säädöillä
USB
Kuljettajan ja matkustajan istuimen korkeus ja ristiselän tuen säädöillä
Mukiteline
Kyynärtuki edessä ja takana
Tavaratilan suojaverkko
Tavaratilan näkösuoja
Tarkista ilmoituksen tietojen paikkansapitävyys myyjältä.
Ajoneuvon varusteet
- AjonvakautusjärjestelmäAjotietokoneAvaimeton käynnistysBluetoothHuoltokirja: SähköinenHybridiauton plug-in latauspistokeHätäjarrutusavustinIlmastointi: AutomaattinenIsofix-valmiusKaadettavat takaistuimetKahdet renkaatKaistavahtiKeskuslukitus: KaukosäätöinenKevytmetallivanteetKäynnistyksenestoLED-ajovalotLuistonestojärjestelmäLukkiutumattomat jarrut (ABS)MonitoimiohjauspyöräNahkaverhoiluNavigointijärjestelmäOhjaustehostinPenkinlämmittimetPolttoaine- / akkukäyttöinen lisälämmitinPysäköintiavustinPysäköintitutkaRengaspainevalvonta -järjestelmäSadetunnistinSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitSähkötoiminen takaluukkuTurvatyynytTörmäysvaroitinUSBUrheiluistuimetVakionopeudensäädin: PerinteinenVarashälytinÄlypuhelimen integrointiÄänentoistojärjestelmä
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Maastoauto SUV |
| Käyttövoima | Hybridi (bensiini/sähkö) |
| Vuosimalli | 2020 |
| Mittarilukema | 85000 km |
| Vetotapa | Neliveto |
| Teho | 215 kW |
| Huippunopeus | 210 km/h |
| Iskutilavuus | 2 cm3 |
| Toimintasäde | ~48 km |
| Akkukapasiteetti | 12 kWh |
| 1. käyttöönottopäivä | 8/2025 |
| Edellinen katsastus | 11/2025 |
| Vetokyky jarruilla | 2000 kg |
| Vetokyky jarruitta | 750 kg |
| Kokonaismassa | 2620 kg |
| Omamassa | 2105 kg |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Sininen |
| Rekisteritunnus | ZPT-398 |
Jätä tarjouspyyntö
Lähetä yhteydenottopyyntö helposti lomakkeella, olemme sinuun pian yhteydessä!
Rahoitusesimerkki
Ota yhteyttä
Ark. 10.00-18.00
La 10.00-15.00

